Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 55 wiadomości z wszystkich 1014 dla zadanych warunków: kategoria: Wydarzenia;

Dni Otwarte Funduszy Europejskich – startujemy!

Już dzisiaj, za pięć dwunasta, jedna z sal konferencyjnych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej na trzy dni zamieni się w studio nagraniowe. To stamtąd będą transmitowane dla Was funduszowe atrakcje. Nadchodzi wyjątkowy weekend z Funduszami Europejskimi.

2020-09-25
| kategorie: Wydarzenia

DOFE w deszczu, ale na wesoło

Choć pogoda 12 maja nie była charakterystyczna dla tej pory roku, w piknikowym miasteczku w Parku Śląskim w Chorzowie pojawiło się wiele rodzin, dla których przygotowane rozmaite atrakcje. Piknik był zorganizowany z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które tradycyjnie odbywają się każdego maja.

2019-05-14
| kategorie: Wydarzenia

Jak wspierać firmę z funduszy unijnych?

21 lutego 2019 r., częstochowska siedziba filii WUP w Katowicach (przy Alei Niepodległości 21/22) gościła zainteresowanych tematem wsparcia dla firm. Jak zwykle przedsiębiorcy subregionu północnego nie zawiedli – do sali Stowarzyszenia Księgowych przybyło ok. 70 osób.

2019-02-25
| kategorie: Wydarzenia | tagi: wydarzenia

Zasady aplikowania o środki EFS w ramach Poddziałania 7.1.2 RIT Zachodni i 7.1.3 (RLKS) RPO WSL 2014-2020

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku zapraszają na spotkanie informacyjne związane z konkursami:
7.1.2 Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez pracy na obszarach rewitalizowanych – RIT Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego,
7.1.3 Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez zatrudnienia – RLKS.

2018-06-11
| kategorie: Szkolenia i konferencje, Wydarzenia | tagi: szkolenia i konferencje, RIT

Rozmowy z przedsiębiorcami

25 maja w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyło się spotkanie adresowane do przedsiębiorców subregionu centralnego.

2018-05-28
| kategorie: Wydarzenia

Wielkie święto Funduszy Europejskich

Weekend 11-13 maja odbędzie się w całej Polsce pod znakiem świętowania naszej obecności w UE i korzyści stąd płynących – czyli piątej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W województwie śląskim czeka na nas wiele atrakcji:

2018-05-04
| kategorie: Wydarzenia

O funduszach z przedsiębiorcami

Jak sfinansować szkolenia dla siebie i swoich pracowników? Jak pozyskać środki na innowacje, rozwój zaplecza B+R czy nowoczesne technologie? O tym wszystkim rozmawiano 12 kwietnia br. w Rybniku podczas kolejnego spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami na temat możliwości rozwoju ze środków UE.

2018-04-13
| kategorie: Wydarzenia

Spotkali się żeby porozmawiać o wsparciu przedsiębiorczości

7 marca br. w częstochowskiej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach odbyło się spotkanie informacyjne, poświęcone wspieraniu rozwoju firmy z wykorzystaniem funduszy unijnych. Wydarzenie przyciągnęło przedsiębiorców subregionu północnego województwa śląskiego, przedstawicieli organizacji związanych z biznesem , naukowców, a także władze samorządowe.

2018-03-08
| kategorie: Wydarzenia
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś