Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 1288 wiadomości z wszystkich 1288 dla zadanych warunków:

Wznowienie naboru fiszek w projekcie CSD 2

W projekcie pn. "Wsparcie śląskich przedsiębiorstw i pracowników. Podmiotowy System Finansowania." (CSD 2) wznowiony zostanie nabór fiszek w trybie ciągłym.

2023-08-11

Wznowienie naboru fiszek przez Operatora BCP

Informujemy, że w wyniku uwolnienia się środków finansowych w projekcie pn. " KOMPETENTNY ŚLĄSK - usługi rozwojowe dla MŚP i ich pracowników " (BCP) wznowiony zostanie nabór fiszek w ramach ww. projektu.

2023-07-28

Jeszcze tylko do 31 lipca można się zgłaszać do konkursu Pracodawca Jutra

Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami, którzy realizowali inicjatywy w obszarze rozwoju pracowników lub upowszechniania idei edukacyjnych. Ważnym jego aspektem jest także wymiana dobrych praktyk w zakresie zarządzania ludźmi w organizacjach oraz tworzenia przyjaznego środowiska pracy, kształtowanego technologią, innowacjami oraz potrzebami zrównoważonego rozwoju.

2023-07-20

Wznowienie naboru w ramach projektu CSD2

W związku z uwolnieniem środków finansowych w projekcie pn. Wsparcie śląskich przedsiębiorstw i pracowników. Podmiotowy System Finansowania (CSD2) wznowiony zostanie nabór fiszek w trybie ciągłym.

2023-06-30

Wznowienie naboru w ramach projektu OSI

W związku z uwolnieniem środków finansowych w projekcie pn. Podmiotowy System Finansowania dla przedsiębiorstw OSI (OSI) wznowiony zostanie nabór fiszek w trybie ciągłym.

2023-06-30
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś