Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 1238 wiadomości z wszystkich 1238 dla zadanych warunków:

Ruszył nabór do kolejnej edycji programu Katowice Miastem Fachowców

Zachęcamy przedsiębiorców do udziału w programie Katowice Miastem Fachowców (KMF). Jego celem jest promocja kształcenia branżowego i technicznego wśród młodzieży stojącej przed wyzwaniem wyboru dalszej ścieżki edukacji. To inicjatywa dla przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w Katowicach i zatrudniają specjalistów lub sami są „zawodowcami”.

2023-01-19

Życzenia Świąteczne

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzą Dyrekcja i Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

2022-12-23

Fundusze Europejskie dla Śląskiego

Sukces negocjacji samorządu regionalnego z Komisją Europejską. Dyrektor Normunds Poppens, przedstawiciel KE przekazał marszałkowi Jakubowi Chełstowskiemu decyzję zatwierdzającą program regionalny "Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027”. Region otrzyma zawrotną kwotę 5,1 mld euro

2022-12-09
| tagi: fundusze europejskie, spotkania, konferencje

Program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 przyjęty przez KE

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans, poinformował podczas wizyty w województwie śląskim, że Komisja Europejska przyjęła program Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 oraz pozostałych czterech regionów górniczych - małopolskiego, łódzkiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. 

2022-12-06

Fundusze Europejskie dla firm na szkolenia dla pracowników z Ukrainy

Przypominamy, że Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach umożliwił ogłoszenie w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF) naboru na dofinansowanie kształcenia dla pracowników posiadających obywatelstwo ukraińskie. Przewidziano na ten cel ponad 6,7 miliona złotych.

2022-12-02

Dołącz do zespołu!

Nowa perspektywa finansowa Funduszy Europejskich to nowe możliwości!
Także dla Ciebie!
Dołącz do naszego zespołu i wdrażaj środki unijne w województwie śląskim!

2022-11-08

Wznowienie naboru fiszek - projekt WST

Informujemy, że w wyniku aneksowania w dniu 28.10.2022 r. umowy z Operatorem Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach (od 2 listopada pod nazwą Akademia Śląska), wznowione zostaną nabory fiszek w projekcie „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚPII".

2022-11-07
| kategorie: Nabory wniosków | tagi: nabory wniosków

Wznowienie naboru fiszek przez operatora WST

Informujemy, że w związku z uwolnieniem się środków finansowych w projekcie pn. „Śląski system PSF wsparciem rozwoju MMŚP” (oznaczonym jako WST) realizowanym przez Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach wznowione zostaną nabory fiszek w ramach ww. projektu.

2022-10-27
| kategorie: Nabory wniosków | tagi: nabory wniosków

DOFE 2022 już za nami. Zapraszamy beneficjentów do wypełnienia ankiety

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 już za nami. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, jak Fundusze Europejskie zmieniają nasze najbliższe otoczenie. To wyjątkowe wydarzenie nie odbyłoby się bez zaangażowania Beneficjentów. Dlatego tak ważne są doświadczenia i opinia realizatorów projektów na temat jego organizacji.

2022-10-19
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś