Przejdź do treści głównej

Zapraszamy do zabawy


2017-05-16 12:00

W dniach 18-21 maja br. organizowane będą Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE). Coroczna akcja skupiająca najbardziej przedsiębiorczych beneficjentów środków unijnych. Ci, którzy dołączyli do niej mogą pokazać całej Polsce efekty projektów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Ubiegłoroczna edycja DOFE zwyciężyła w konkursie European Public Communication Award na najlepszą europejską kampanię publiczną w 2016 r.


W tym roku do akcji zgłosiło się ponad 30 projektów z naszego regionu, które zapraszają do siebie mieszkańców i oferują zniżki na bilety wstępu (np. w sobotę 20 maja w Parku Śląskim będzie można przejechać się kolejką Elką za złotówkę w jedną stronę). Dzięki Dniom Otwartym można zwiedzić też miejsca, które na co dzień są niedostępne dla zwiedzających, jak np. Centrum Sterowania Ruchem w Zarządzie Dróg Miejskich w Gliwicach. Ponadto w 15 miejscach odbędą się atrakcyjne eventy zorganizowane przez Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Woj. Śląskiego.


W Imieniu organizatorów zapraszamy na 4 dni gier, zabaw i zwiedzania ciekawych miejsc oraz wydarzeń, zorganizowanych specjalnie z okazji DOFE. Każdy znajdzie coś dla siebie! O szczegółach można przeczytać na załączonej ulotce.


Warto śledzić też profil na Facebooku Razem zmieniamy Śląskie, gdzie na specjalnie utworzonym wydarzeniu wkrótce zostanie ogłoszony konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, a na razie prezentowane są szczegóły czekających nas atrakcji.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujące Cię wydarzenie:
Zobacz w wybranym terminie
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś