Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Wspólnie o wsparciu dla MŚP


2017-07-13 14:58

13 lipca Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zorganizował spotkanie poświęcone możliwościom wsparcia MŚP z regionu. W spotkaniu na Wydziale Teologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach udział wzięli przedstawiciele powiatowych urzędów pracy woj. śląskiego oraz podmioty realizujące projekty w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania (tj. operatorzy wybrani w konkursie z Poddziałania 8.2.3 RPO WSL 2014-2020).

Przedsięwzięcie miało na celu przybliżenie przedstawicielom urzędów pracy zasad działania oraz możliwości, jakie niesie ze sobą nowy system dystrybucji szkoleń, ściśle związany z Bazą Usług Rozwojowych (zarządzaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości). Z drugiej strony, spotkanie umożliwiło zaprezentowanie operatorom PSF doświadczeń publicznych służb zatrudnienia nabytych przy wdrażaniu Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Wspólny dialog wyżej wspomnianych partnerów na rynku pracy ma się przyczynić do nawiązania między nimi trwałej współpracy. Efektem tych relacji ma być zbudowanie stabilnej sieci podmiotów gwarantujących wysoką jakość usług szkoleniowych i doradczych, a tym samym – co jest tu najbardziej istotne – zapewnienie firmom z regionu bogatej i adekwatnej do potrzeb ich pracowników oferty wsparcia.


Więcej informacji nt PSF, w tym dane operatorów, znajduje się na stronie: rpo.wup-katowice.pl pod ikoną: Dofinansowanie na szkolenia dla firm i pracowników

Baza Usług Rozwojowych dostępna jest pod adresem: uslugirozwojowe.parp.gov.pl


Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś