Przejdź do treści głównej

Wsparcie przedsiębiorców i przedsiębiorstw subregionu północnego w zakresie aktualnych propozycji programów pomocowych


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujące Cię wydarzenie:
Zobacz w wybranym terminie
od 2017-06-28 [10:00] do 2017-06-28 [12:30]
Data publikacji: 2017-06-14 15:30

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza na

spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców subregionu północnego. Jego celem jest szerokie poinformowanie o możliwościach wsparcia tej grupy zawodowej ze środków unijnych. Chodzi o aktualną ofertę programów pomocowych.

Termin i miejsce spotkania:

Termin: 28 czerwca 2017 r.
Godziny spotkania: 10:00-12:30
Miejsce spotkania: Częstochowa (siedziba WUP Katowice, Filia w Częstochowie), Al. Niepodległości 20/22, sala Stowarzyszenia Księgowych (parter).

Tematyka spotkania:
• propozycje działań wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (RPO WSL);
• oferta w zakresie usług rozwojowych szkoleniowych i doradczych dla pracowników i przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw;
• możliwości wsparcia w zakresie dofinansowania firm na badania, rozwój i innowacje, na podniesienie konkurencyjności np. poprzez zakup sprzętu, narzędzi ICT, licencji czy oprogramowania.

Chętnych do udziału w spotkaniach prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Formularze na spotkanie będą przyjmowane do 27 czerwca 2017.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo określonych warunków uczestnictwa w spotkaniu, prosimy o dodatkowy kontakt.

Kontakt:
W przypadku pytań dotyczących tematyki lub organizacji spotkania prosimy o kontakt z Punktem Kontaktowym EFS pod numerem telefonu 32 757 33 11.Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś