Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Wiedza dla przedsiębiorców


2017-05-17 15:22

Z dniem 1 września 2016 r. Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z firmą Tommorow Sp. z o.o. rozpoczęła realizację II EDYCJI projektu INFRASTRUKTURA & ROZWÓJ Laboratorium Funduszy Europejskich 2014-2020 realizowanego w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Zakończenie projektu planuje się na 20 października 2017 r.

W ramach projektu KIG rozpoczyna cykl Spotkań Edukacyjnych- łacznie będzie ich 64 w szesnastu województwach. Ich celem jest przekazanie i pogłębienie wiedzy dotyczącej skorzystania z możliwości oferowanych z funduszy europejskich na lata 2014 -2020 przedsiębiorcom. Podczas spotkań zostaną wskazane obszary wsparcia dedykowane tej grupie w ramach aktualnych programów operacyjnych. Ponadto będzie mowa o ogólnych zasadach dotyczących poziomów dofinansowania, limitów, przepisów związanych z pomocą de minimis .

Pierwsze spotkania odbędą się 24 maja w Hotelu FORUM w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1. oraz tego samego dnia w Częstochowie, w hotelu Mercure Częstochowa Centrum przy ul. Ks. J. Popiełuszki 2. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, na miejscu są dostępne materiały edukacyjne. Formularz rejestracyjny oraz pełna lista lokalizacji szkoleń na terenie województw jest dostępna na stronie Laboratorium.kig.pl.

W imieniu organizatorów spotkań serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniach.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś