Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Webinarium pt. „Dostępność cyfrowa stron internetowych i aplikacji mobilnych”


od 2022-06-27 [09:00] do 2022-06-27 [15:00]
Data publikacji: 2022-06-14 12:30

Zapraszamy na webinarium pt. „Dostępność cyfrowa stron internetowych i aplikacji mobilnych” dla beneficjentów, którzy realizują projekty w ramach działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Organizator:
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Termin i godziny:
27 czerwca 2022 r. (poniedziałek), godziny: 9:00-15:00.

Miejsce:
Online – ClickMeeting

Tematyka:
• wprowadzenie do problematyki dotyczącej włączenia cyfrowego i społecznego w zakresie dostępności i projektowania uniwersalnego;
• zagadnienie wykluczenia cyfrowego, grupy użytkowników narażone na wykluczenie cyfrowe; sposoby zapobiegania wykluczeniu cyfrowemu;
• ustawa z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych;
• wytyczne Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) dotyczące dostępności stron internetowych;
• elementy strony, które muszą być dostępne oraz elementy fakultatywne.

W trakcie trwania webinarium zapraszamy do zadawania pytań w formie chatu.
UWAGA! Pytania można przesyłać także przed webinarium: na formularzach zgłoszeniowych.
Prowadzący:
Adam Parysz – doświadczony szkoleniowiec specjalizujący się w tematyce dostępności cyfrowej stron internetowych oraz zasad bezpieczeństwa systemów elektronicznych i komunikacji elektronicznej; przeprowadził wiele szkoleń dla instytucji państwowych, samorządowych i firm prywatnych.

Dla kogo:
Do udziału w szkoleniu online zapraszamy beneficjentów, którzy realizują projekty w ramach działań Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Zasady rekrutacji:

Rejestracja do udziału w webinarium odbywa się poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.
Formularze przyjmowane będą do 23 czerwca 2022 r. do godz. 10:00 (czwartek).

  • Uczestnictwo w webinarium zostanie potwierdzone e-mailem (przesłanym na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym).
  • W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu prosimy o informację mailową na adres promocja@wup-katowice.pl. Nieprzekazanie takiej informacji skutkować może brakiem możliwości uczestnictwa w przyszłych szkoleniach organizowanych przez WUP w Katowicach.
  • Wiadomość z linkiem zostanie przekazana na wskazane w formularzu zgłoszeniowym konto e-mail – najpóźniej na 1 dzień przed rozpoczęciem webinarium. Udział w webinarium nie wymaga wcześniejszej instalacji dodatkowego oprogramowania.
  • Udział w webinarium jest bezpłatny.
  • Liczba osób, które mogą wziąć udział w szkoleniu jest ograniczona. W przypadku zgłoszenia się mniej niż 10 osób zastrzegamy możliwość odwołania szkolenia. W przypadku dużej liczby zgłoszeń z jednej firmy lub instytucji, WUP w Katowicach zastrzega możliwość ograniczenia ich liczby.

Kontakt:
W przypadku pytań dotyczących tematyki lub organizacji webinarium, prosimy o kierowanie ich na konto e-mail: promocja@wup-katowice.pl.Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś