Przejdź do treści głównej

Webinarium dla wnioskodawców konkursu 7.4.2 RPO WSL


2020-07-17 10:45

17 lipca br. odbyło się webinarium dla wnioskodawców w konkursie na projekty z zakresu outplacementu.
W spotkaniu wzięło udział ponad 20 osób. Wszystkim, którzy w nim uczestniczyli, dziękujemy.

W takcie webinarium omówiono najistotniejsze zagadnienia związane z dokumentacją konkursową, wsparciem udzielanym w ramach projektów outplacementowych oraz kwalifikowalnością wydatków. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawania pytań za pośrednictwem chatu. Odpowiedzi na kluczowe z nich znajdą Państwo w dokumencie FAQ, który w najbliższych dniach pojawi się na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy projektodawców do sprawdzenia warunków konkursu. Dokumentację można znaleźć w zakładce „Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków".

Jeżeli nie mogli Państwo uczestniczyć w webinarium informujemy, że prezentacja ze spotkania jest zamieszczona w zakładce „Najczęściej zadawane pytania”.

W razie pytań dotyczących udziału w konkursie prosimy o kontakt z Punktem Kontaktowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod nr tel. 32 757 33 11 w godz. 7.30 - 15.30.
Pytania można kierować również na adres e-mail: efs@wup-katowice.pl.

Serdecznie zapraszamy do złożenia wniosku w ramach przedmiotowego konkursu!


Tagi: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice, Regionalny Program Operacyjny, RPO WSL, konkursy, nabory

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś