Przejdź do treści głównej

Webinarium: Zasady aplikowania o środki EFS w ramach Działania 11.3 RPO WSL


od 2021-09-08 [12:00] do 2021-09-08 [13:30]
Data publikacji: 2021-08-25 07:30

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza na webinarium dotyczące zasad aplikowania o środki EFS w ramach Działania 11.3 Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy - kształcenie zawodowe osób dorosłych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, w związku z ogłoszeniem konkursu nr RPSL.11.03.00-IP.02-24-083/21.

Organizator:
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Termin i godziny:
8 września 2021 r. (środa), godziny: 12:00-13:30

Miejsce:
Online - Zoom

Tematyka:

  • najważniejsze zapisy regulaminu konkursu.

W trakcie trwania webinarium zapraszamy do zadawania pytań w formie chatu. Odpowiedzi zostaną udzielone po omówieniu prezentacji.

UWAGA! Pytania można przesyłać także przed webinarium: na formularzach zgłoszeniowych i/lub na konto e-mail promocja@wup-katowice.pl. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

Dla kogo:

Do udziału w spotkaniu informacyjnym zapraszamy podmioty zainteresowane złożeniem wniosku w ramach konkursu nr RPSL.11.03.00-IP.02-24-083/21.

Zasady rekrutacji:

Rejestracja do udziału w webinarium odbywa się poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Formularze przyjmowane będą do dnia 7 września 2021 r. (wtorek) do godz. 12.00.

Uczestnictwo w webinarium zostanie potwierdzone e-mailem (przesłanym na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym).

Instrukcja instalacji programu Zoom zostanie przesłana odrębną wiadomością e-mail.

Identyfikator oraz hasło, które umożliwią Ci udział w webinarium, otrzymasz na wskazane w formularzu zgłoszeniowym konto e-mail – najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem webinarium.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Liczba osób, które mogą wziąć udział w spotkaniu jest ograniczona. W przypadku zgłoszenia się mniej niż 10 osób zastrzegamy możliwość odwołania spotkania.

WAŻNE! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę webinarium.

Kontakt:
W przypadku pytań dotyczących tematyki lub organizacji webinarium, prosimy o kierowanie ich na konto e-mail: promocja@wup-katowice.pl.

 

Tagi: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice, Regionalny Program Operacyjny, RPO WSL, konkursy, naboryPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś