Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

UWAGA: nowy termin zgłoszeń na DOFE!


2021-08-25 13:28

W weekend 17-19 września 2021 r. odbędzie się finał VIII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej
pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Wydarzenie ma na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce. W tym roku obowiązuje formuła hybrydowa. Beneficjenci mogą zgłaszać zarówno wydarzenia stacjonarne, jak i wziąć udział w formule online, przesyłając materiał wideo (np. wirtualny spacer, webinarium, szkolenie, warsztat itp.). Organizatorzy przedłużyli termin na zgłoszenia!

Akcji towarzyszy konkurs dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt". Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video, który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na Państwa działalność. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkie wydarzenia i materiały video przekazane przez uczestników zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.
 
Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Szczegółowe informacje, w tym regulamin DOFE 2021 i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie akcji: dniotwarte.eu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia br.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś