Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Test predyspozycji zawodowych


Planujesz swoją karierę zawodową? Zastanawiasz się, co tak naprawdę chciał(a)byś robić w życiu? Nie wiesz, jakie są Twoje mocne strony?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/eś TAK, to zapraszamy Cię do wypełnienia naszego testu predyspozycji zawodowych.
 
Test znajdziesz na stronie internetowej pod adresem https://wybierz-zawod.eu
  
To profesjonalne narzędzie służące do autodiagnozy preferencji zawodowych osób dorosłych. Test składa się z dwóch części. Pierwsza to zestaw pytań, które pozwalają  określić dominujący typ osobowości. Druga oznacza wybór tzw. „właściwości pracy”, czyli najważniejszych dla nas wartości zawodowych, które wpływają na nasze aspiracje i  cele zawodowe.  

Wynik prezentowany jest w formie raportu dla badanego, który zawiera wykres graficzny, opis dominujących typów osobowości, wybór najważniejszych właściwości pracy, a także,co istotne, przykłady najbardziej adekwatnych dla nas zawodów czy stanowisk pracy. 

Następnie umów się na wizytę z doradcą zawodowym WUP w Katowicach, by skonsultować wyniki swojego testu. Wykonanie testu, jak i konsultacja z doradcą zawodowym są bezpłatne. 

Zrób kolejny krok w kierunku kariery i skorzystaj z szerokiej gamy szkoleń i kursów dofinansowanych przez Unię Europejską. 

Wejdź na stronę internetową pod adresem https://wybierz-zawod.eu i odkryj swój potencjał!

Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś