Przejdź do treści głównej

Spotkania informacyjne nt. grantów na współpracę międzynarodową dla realizatorów projektów z EFS


2019-06-18 13:23

Informacja Fundacji Fundusz Współpracy dla realizatorów projektów z EFS o nowym konkursie grantowym.

W połowie roku Fundacja Fundusz Współpracy ogłosi ogólnopolski konkurs grantowy „Ścieżki współpracy”, w którym będą mogli Państwo otrzymać do 100 tys. na rozszerzenie swojego projektu krajowego z POWER lub RPO o działania prowadzone we współpracy międzynarodowej.

W związku z planowanym konkursem zapraszamy Państwa na:
• regionalne spotkanie informacyjne, które odbędzie się 27 czerwca 2019 r. w godz. 12.00 - 16.00.
warsztaty animacyjne, które odbędą się 28 czerwca 2019 w godz. 10.30 - 16.00.
Zarówno spotkanie, jak i warsztaty odbędą się w siedzibie SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego przy ul. Techników 9 w Katowicach.

Zapraszamy do rejestracji na stronie: https://goo.gl/forms/qWeU1tsHPc5FUnAJ3

Jeśli są Państwo zainteresowani spotkaniami w innych terminach oraz województwach, proszę również skorzystać z powyższego formularza. Są w nim wymienione terminy spotkań i warsztatów we wszystkich województwach.

Udział w naszym projekcie to:
• dodatkowe środki finansowe,
• nowe doświadczenia i rozwój Państwa organizacji oraz zespołu pracowników,
• szansa na nawiązanie trwałych relacji międzynarodowych,
• możliwość pracy nad nowymi rozwiązaniami w obszarze realizowanego projektu, które zwiększają jego efektywność i skalę działania,
• wzmocnienie wizerunku Państwa organizacji poprzez współpracę międzynarodową.

Nasz projekt to m.in.:
• prosta procedura konkursowa,
• specjalne wsparcie dla podmiotów niemających doświadczenia we współpracy międzynarodowej, w tym w poszukiwaniu partnera zagranicznego,
• rozliczanie przez rezultaty,
• stała opieka animatora w czasie realizacji projektu,
• sieciowanie i wymiana doświadczeń z innymi podmiotami.

Spotkanie informacyjne:
Do uczestnictwa w spotkaniu, a następnie w konkursie zapraszamy zarówno tych z Państwa, którzy mają już doświadczenie w realizacji projektów międzynarodowych, jaki i tych z Państwa, którzy do tej pory nie realizowali jeszcze takich projektów. Udział w naszym konkursie to doskonała okazja, by zdobyć pierwsze doświadczenia w zakresie współpracy międzynarodowej, ponieważ przewiduje on specjalne wsparcie „krok po kroku” dla tych, którzy chcą nawiązać taką współpracę po raz pierwszy.

Podczas regionalnego spotkania informacyjnego przedstawimy Państwu zasady udziału w naszym konkursie oraz podstawowe informacje dotyczące współpracy międzynarodowej. W drugiej części spotkania zaplanowaliśmy praktyczne warsztaty, których celem będzie poszukiwanie pomysłów na projekty współpracy międzynarodowej.

Warsztaty animacyjne:
Dla zainteresowanych podmiotów przygotowaliśmy również specjalne 6-godzinne warsztaty animacyjne. W ramach warsztatów pomożemy Państwu w przygotowaniu założeń projektów współpracy międzynarodowej.

Zapisując się w formularzu na regionalne spotkanie animacyjne, mogą Państwo zadeklarować jednocześnie chęć udziału w warsztatach.

Zapraszamy Państwa również na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły dotyczące projektu, opis procedur, regulamin, niezbędne załączniki oraz aktualności: www.sciezkiwspolpracy.pl
Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania telefonicznie oraz mailowo: 724 590 517 lub kontakt@sciezkiwspolpracy.pl.

Projekt „Ścieżki współpracy - wsparcie dla podmiotów wdrażających współpracę międzynarodową” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizatorem projektu jest Fundacja Fundusz Współpracy.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś