Przejdź do treści głównej

Rozmowy z przedsiębiorcami


2018-05-28 13:19

25 maja w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbyło się spotkanie adresowane do przedsiębiorców subregionu centralnego. Zainteresowanie było duże - przybyło 56 osób.

Tematyka spotkania oscylowała wokół oferty wsparcia dla tej grupy społecznej w ramach aktualnych programów pomocowych, w tym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 o pomocy możliwej do uzyskania w ramach działań wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach mówił przedstawiciel WUP.

Przedstawił zasady dofinansowania usług rozwojowych dla przedsiębiorców sektora MSP i ich pracowników, w tym filozofię i procedury Podmiotowego Systemu Finansowania. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, którzy zaprezentowali możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w ramach RPO WSL. Obecni byli także przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, którzy przybliżyli zebranym przedsiębiorcom zasady funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych. Pomagali także podmiotom zainteresowanym świadczeniem usług rozwojowych współfinansowanych ze środków Unii zarejestrować się w bazie. Podczas spotkania uruchomiony był Mobilny Punkt Rejestracji do BUR.


Przedstawiciele Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Katowicach poinformowali o możliwościach skorzystania z funduszy unijnych na rozwój przedsiębiorczości w ramach innych programów operacyjnych. W trakcie wydarzenia działał także Mobilny Punkt Kontaktowy EFS.


Poniżej dla zainteresowanych publikujemy prezentacje ze spotkania:

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujące Cię wydarzenie:
Zobacz w wybranym terminie
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś