Przejdź do treści głównej

Rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych w Katowicach


2017-05-25 11:06

W związku z realizacją zadań związanych z wdrażaniem Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF) Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach uruchomi w swojej siedzibie w Katowicach przy ul. Kościuszki 30 (sala 221) w dniu 09.06.2017 r. mobilny punkt rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzony przez konsultantów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorstw w Warszawie.

Informujemy, że dokonano już wyboru operatorów systemu PSF i w najbliższym czasie zostaną uruchomione możliwości dofinansowania ze środków unijnych szkoleń, studiów podyplomowych i usług doradczych dla przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego.

Jednocześnie należy pamiętać, że proces rejestracji w bazie BUR obsługiwanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie dokonany
w terminie późniejszym może ulec znacznemu wydłużeniu z powodu skumulowania liczby podmiotów z terenu całego kraju zainteresowanych rejestracją w bazie BUR. 

Jeżeli nie dokonali Państwo jeszcze rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych chcielibyśmy zachęcić do skorzystania z mobilnego punktu rejestracji.
Konsultanci PARP będą do Państwa dyspozycji i pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają na miejscu weryfikacji danych.
Daje to możliwość uzyskania wpisu do Bazy Usług Rozwojowych w ciągu jednej wizyty. Dzięki rejestracji w Bazie z pomocą konsultantów PARP zaoszczędzą Państwo czas i będą mieli okazję do wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dot. funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych

Wszystkie podmioty, które wykażą zainteresowanie skorzystaniem z usług mobilnego punktu rejestracji w bazie BUR uruchomionego na terenie Katowic prosimy o przesłanie informacji wraz z danymi kontaktowymi na adres e-mail isolorz@wup-katowice.pl w terminie do dnia 7 czerwca br. do godziny 12.00
Należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona.

Informujemy także, że dane kontaktowe podmiotów zainteresowanych rejestracją zostaną przekazane konsultantom PARP. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu procedury rejestracji w BUR, w tym również w zakresie przygotowania niezbędnych dokumentów zostaną poszczególnym podmiotom przekazane bezpośrednio przez konsultantów PARP jeszcze przed rejestracją.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś