Przejdź do treści głównej

Projekty dla Bytomia


2018-03-15 14:00

14 marca w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu odbyło się spotkanie informacyjne.

Zadedykowano je podmiotom i instytucjom zainteresowanym możliwością uzyskania środków unijnych na działania intensyfikujące rozwój miasta i rewitalizację obszarów zdegradowanych.

Konkursy dla Obszaru Interwencji Strategicznej, jakim jest Bytom, otwierają wielkie możliwości poprawy sytuacji miasta i życia jego mieszkańców.

O zasadach aplikowania o środki w ramach konkursów 7.3.3 (zakładanie działalności gospodarczej), 7.1.3 (wsparcie dla osób nieaktywnych zawodowo) i 8.2.3 (wsparcie na szkolenia dla przedsiębiorców sektora MSP i ich pracowników) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego mówili pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Omówiono kwestie kwalifikowalności wydatków w projektach, procedury obowiązujące w związku z kontrolą projektu, zwalczanie nadużyć finansowych oraz zasady i obowiązki promocyjne.

Wydarzenie spotkało się ze sporym zainteresowaniem . Wypada mieć nadzieję, że przyczyni się ono do realizacji intensywnych działań na rzecz poprawy stanu miasta i podwyższenia standardu życia bytomian.
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś