Przejdź do treści głównej

#PRACA #PASJA #WAKACJE w centrum Jaworzna!


2021-06-23 08:35

W minionym roku ze względu na pandemię, od lat organizowane Targi Pracy musiały zostać odwołane. Przestrzeń online ułatwiła realizację wielu zadań, niemniej nic nie zastąpi spotkań face to face. Dlatego z chwilą luzowania obostrzeń jaworznicki Urząd Pracy błyskawicznie podjął decyzję, o organizacji wydarzenia tworzącego płaszczyznę, na której mieszkańcy nie tylko Jaworzna, będą mogli sięgnąć po ofertę zarówno Urzędu Pracy jak i Ochotniczych Hufców Pracy, Młodzieżowych Centrów Kariery, Agencji Zatrudnienia czy Pracodawców.

WAKACYJNE TARGI PRACY #PRACA #PASJA #WAKACJE to inicjatywa adresowana szczególnie do absolwentów, osób młodych uczących się dziennie, zaocznie i wieczorowo, którzy w trakcie przerwy wakacyjnej chcą podjąć pracę lub zrobić coś ciekawego i pożytecznego.

W programie Targów znajdziemy panel poświęcony tematowi: „Zawód z pasją – czyli jak pasja staje się pracą", w którym wezmą udział:

  • Monika Szlósarczyk - Zdobywczyni złotych medali na arenie międzynarodowej w dziedzinie stylizacji paznokci oraz
  • Łukasz Trafiałek - Finalista XII edycji programu Mam Talent. To jaworznianie, którzy osiągnęli niecodzienne sukcesy, a swoją przygodę z biznesem zaczynali ze wsparciem Urzędu Pracy.

Dla tych, którzy jeszcze nie dokonali Spisu Powszechnego Ludności, będzie przygotowane stoisko gdzie w 10 min. będzie można wywiązać się z obowiązku wciąż odkładanego na później.

Zwieńczeniem tegorocznych Targów Pracy będzie akrobatyczny pokaz z udziałem ACRO STUDIO z Katowic pod przewodnictwem Łukasza Trafiałek.

To tylko niektóre atrakcje, które czekają na nas 28 czerwca w godzinach od 12:00 do 15:30 na jaworznickim Rynku. Zatem wpadnij na chwilę, zostań na dłużej i spisz się podczas Wakacyjnych Targów Pracy w Jaworznie, bo jak zapewniają organizatorzy BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś