Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Pokaż swój projekt na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2022!


2022-07-25 12:50

Zapraszamy do udziału w IX edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które odbędą się już 7-9 października 2022 r. DOFE to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

Założenia akcji

W tym roku  wydarzenie również odbędzie się w formie hybrydowej - częściowo stacjonarnie, a częściowo on-line. Zachęcamy do otwierania swoich projektów i pokazywania efektów ich realizacji na żywo, ale jeżeli macie pomysł na wydarzenie internetowe, to nic nie stoi na przeszkodzie w jego realizacji. Decyzja o otwarciu projektów dla szerszej publiczności należy wyłącznie do Was – pamiętajcie jednak, by w swoich planach uwzględnić aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju!

Główną korzyścią z udziału w DOFE jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja Waszych projektów, ale również możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji.

Otwieramy projekty

Do tegorocznej edycji DOFE można zgłaszać zarówno wydarzenia odbywające się na żywo w miejscu zrealizowanego projektu, jak i on-line.

Jeżeli sytuacja w kraju na to pozwoli, będziecie mogli:

  • udostępnić projekty zwiedzającym ze zniżką lub za darmo
  • albo zorganizować specjalne wydarzenie z okazji Dni Otwartych.

Aby przedstawić swój projekt światu, możecie również skorzystać ze strony dniotwarte.eu, gdzie będą publikowane przygotowane przez Was materiały wideo:

  • wirtualne spacery,
  • warsztaty,
  • szkolenia,
  • webinaria

lub inne materiały audiowizualne, który prezentują efekty Waszych projektów!

Jak dołączyć do akcji

  • Jeżeli chcesz dołączyć do DOFE 2022 w formie stacjonarnej →   wypełnij formularz zgłoszeniowy wydarzenia!
  • Jeżeli chcesz nam przesłać materiał wideo na temat swojego projektu → wypełnij formularz udziału on-line!
  • W tym roku możesz również założyć własne konto na stronie DOFE i w dedykowanym panelu dla beneficjentów znaleźć dodatkowe materiały na temat akcji, w tym porady jak atrakcyjnie opisać wydarzenie


Zachęcamy do rejestracji. Swoje zgłoszenie możesz wysłać do 31 sierpnia br.


Konkursy z nagrodami

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uruchomiło już dwa konkursy z nagrodami w ramach DOFE 2022. Konkursy na amatorskie nagrania wideo prezentujące efekty projektów europejskich są skierowane zarówno do beneficjentów Funduszy Europejskich, jak i do ogółu społeczeństwa, które widzi i korzysta z tych efektów na co dzień.

Aby wziąć udział w konkursach wystarczy nagrać krótki filmik, wejść na stronę dniotwarte.eu,, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać swój materiał. Na laureatów konkursów czekają atrakcyjne nagrody!

Kontakt

Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt na adres: 
- beneficjentów RPO WSL: dniotwarte@slaskie.pl  lub pod numerem telefonu: 32 77 99 184.
- beneficjentów PO WER: promocja@wup-katowice.pl lub pod numerem telefonu: 32 757 33 07.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś