Przejdź do treści głównej

Po ogłoszeniu konkursów outplacementowych i szkoleniowych


2017-11-28 14:00

Wydział Teologii Uniwersytetu Śląskiego po raz kolejny był miejscem spotkania zorganizowanego przez WUP dla zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach 5 konkursów.

Trzy z nich dotyczą poddziałań outplacementowych 7.4.2 (OSI, 7.4.1.ZIT, 7.4.2 konkurs), w których jest realizowane wsparcie dla osób zwalnianych, zagrożonych zwolnieniem lub będących na wypowiedzeniu z przyczyn dotyczących zakładu pracy. Chodzi o pracowników przedsiębiorstw sektora MŚP, przedsiębiorstw w sytuacji kryzysowej, w trakcie restrukturyzacji, odczuwających negatywne skutki zmiany gospodarczej. Kolejne dwa konkursy – w ramach poddziałań 11.4.3 i 11.4 1 ZIT – dotyczą projektów oferujących szkolenia dla osób zatrudnionych podwyższające ich kompetencje językowe oraz w zakresie znajomości ICT.

Spotkanie rozpoczęło się od tematów dotyczących konkursów dedykowanych Subregionowi Centralnemu (7.4.1, 11.4.1). Omówione zostały zapisy Strategii ZIT Subregionu Centralnego oraz kryteria wyboru projektów pod katem zgodności z tą strategią Następnie omówione zostały regulaminy konkursów 11.4.3, 7.4.2 i 7.4.2 OSI Bytom. Pracownicy WUP poruszyli też najważniejsze kwestie kwalifikowalności wydatków i zasady zwalczania nadużyć finansowych w projektach.

Spotkanie odbyło się 24 listopada.

Poniżej dla zainteresowanych zamieszczamy prezentacje ze spotkania.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś