Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

O projektach lokalnych


2017-05-19 16:12

O zasadach realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.3 RPO WSL mówiono na spotkaniu zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy 16 maja. Spotkanie było dedykowane głównie Lokalnym Grupom Działania, bowiem te podmioty będą miały w tegorocznej edycji konkursowej ważną rolę do odegrania przy podpisywaniu umów na realizację projektu. Będą opiniowały złożone projekty pod kątem ich wpisywania się w Lokalne Strategie Rozwoju.

Spotkanie miało też upowszechnić wiedzę o konkursie, który jest wielką szansą dla lokalnych społeczności , obszarów wiejskich, które borykają się z brakiem środków na rozwiązanie wielu lokalnych bolączek i problemów, zwłaszcza w odniesieniu do wsparcia osób nieaktywnych zawodowo.

Tematy jakie były podejmowane na spotkaniu to najważniejsze zapisy   regulaminu oraz zasady kwalifikowalności wydatków .W najbliższym czasie WUP zorganizuje kolejne spotkania z tego tematu w subregionach woj. śląskiego. O ich terminach i miejscu będziemy informować na stronie internetowej.

Poniżej prezentacje ze spotkania

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś