Przejdź do treści głównej

O funduszach z przedsiębiorcami


2018-04-13 15:12

Jak sfinansować szkolenia dla siebie i swoich pracowników? Jak pozyskać środki na innowacje, rozwój zaplecza B+R czy nowoczesne technologie? O tym wszystkim rozmawiano 12 kwietnia br. w Rybniku podczas kolejnego spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami na temat możliwości rozwoju ze środków UE.

- Fundusze Europejskie są dostępne zarówno na poziomie regionalnym, jak i krajowym. Firmy mogą pozyskać środki na twarde inwestycje oraz rozwój swoich kadr. Możliwości jest dużo. Przedsiębiorcy nie zawsze wiedzą do której instytucji się zwrócić. Dlatego staramy się by nasze spotkania miały charakter kompleksowy – mówi Piotr Kucharski, Naczelnik Wydziału Zarządzania EFS WUP w Katowicach.

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach współorganizował spotkanie z Lokalnym Punktem Informacyjnym o FE w Rybniku. Gościliśmy również przedstawiciela Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Nie miałeś okazji się pojawić? Nic straconego. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami ze spotkania, które dostępne są na stronie rpo.wup-katowice.pl


Spotkanie z przedsiębiorcami nt wsparcia w ramach RPO WSL 2014-2020
Spotkanie z przedsiębiorcami nt wsparcia w ramach RPO WSL 2014-2020
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujące Cię wydarzenie:
Zobacz w wybranym terminie
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś