Przejdź do treści głównej

Marszałek Województwa Śląskiego zaprasza na spotkania konsultacyjne w subregionach projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030”


2021-03-29 14:32

Marszałek Województwa Śląskiego zaprasza na spotkania organizowane w ramach konsultacji społecznych projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030".

Organizatorzy:

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (Departament Rozwoju Regionalnego).
Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice" Sp. z o.o.
Spotkanie jest realizowane w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO II)" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.4 Wsparcie ekosystemu innowacji  Poddziałania 1.4.1. Zarządzanie i wdrażanie regionalnego ekosystemu innowacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Tematyka:

Celem spotkania jest przedstawienie projektu „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030" w ramach konsultacji społecznych dokumentu. Projekt dokumentu oraz formularz zgłaszania uwag i wniosków znajduje się na Innobservator Silesia.
Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wziąć udział w dyskusji nad projektem „Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego 2030".

Termin i miejsce:

Kiedy: 30 marzec 2021 r. (wtorek) – dla przedstawicieli Subregionu Południowego
O której: 12:00-14:00
Kiedy: 12 kwiecień 2021 r. (poniedziałek) – dla przedstawicieli Subregionu Centralnego
O której: 09:00-11:00
Kiedy: 13 kwiecień 2021 r. (wtorek) – dla przedstawicieli Subregionu Północnego
O której: 09:00-11:00
Kiedy: 15 kwiecień 2021 r. (czwartek) – dla przedstawicieli Subregionu Zachodniego
O której: 11:00-13:00

Pierwszeństwo uczestnictwa w spotkaniach mają podmioty z poszczególnych Subregionów dla których dedykowane są spotkania.

Jak: Spotkanie online za pomocą aplikacji ZOOM.

Dla kogo:

Szeroka reprezentacja środowisk lokalnych poszczególnych Subregionów w tym m.in.  przedstawiciele przedsiębiorstw, klastrów, organizacji pozarządowych, instytucji otoczenia biznesu, izb i stowarzyszeń gospodarczych, uczelni wyższych, organizacji badawczych oraz instytucji finansowych. Lista poszczególnych subregionów z podziałem na miasta oraz agendy poszczególnych spotkań, dostępne są na stronie (link).

Zasady rekrutacji:

 • Rejestracja na spotkanie online odbywa się do dnia poprzedzającego poszczególne spotkanie poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej

REJESTRACJA:

spotkanie 30.03.2021 - LINK
spotkanie 12.04.2021 - LINK
spotkanie 13.04.2021 - LINK
spotkanie 15.04.2021 - LINK

 • Udział w spotkaniu zostanie potwierdzony e-mailem (na adres mailowy podany w formularzu), w którym prześlemy link umożliwiający udział w spotkaniu online.
 • Pierwszeństwo uczestnictwa w spotkaniach mają podmioty z poszczególnych Subregionów dla których dedykowane są spotkania.
 • Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie online:

Po przesłaniu potwierdzenia udziału otrzymają Państwo na wskazany adres link do spotkania.

 • W trakcie spotkania będą Państwo widzieli i słyszeli prowadzących oraz wyświetlane przez nich materiały, prezentacje, dokumenty.
 • Dołączenie do spotkania jest możliwe na 15 minut przed jego rozpoczęciem. Zachęcamy do wcześniejszego dołączenia.
 • Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wcześniej zapoznać się z instrukcją dołączania do wydarzenia zoom (sugerujemy zainstalowanie aplikacji).
 • Do połączenia potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu (słuchawki z mikrofonem oraz kamerą w komputerze nie są konieczne).
 • Jeżeli po raz pierwszy korzystają Państwo z takiego połączenia, proponujemy testowe połączenie po uprzednim zgłoszeniu (najpóźniej dzień przed) na adres: katarzyna.nowak@technopark.gliwice.pl (tel. 605 332 662)
 • Na początku spotkania prowadzący przedstawią zasady spotkania, określą warunki zadawania pytań (na żywo - w trakcie lub na koniec spotkania; poprzez czat).
 • W przypadku kłopotów technicznych należy wrócić do wydarzenia przez kliknięcie w link wysłany mailowo lub ponowne zalogowanie się. Jeżeli nadal potrzebują Państwo coś przekazać, należy skorzystać z czatu.

Kontakt:

W przypadku pytań dotyczących organizacji spotkania prosimy o kontakt na adres e-mail:

 • w sprawach technicznych:

katarzyna.nowak@technopark.gliwice.pl

 • w sprawach merytorycznych:

monika.ptak@slaskie.plbogumila.kowalska@slaskie.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś