Przejdź do treści głównej

Mamy 1000 lajków!


2017-10-25 09:51

Facebookowy profil Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod nazwą „Śląskie. Rynek Pracy” zyskał już 1000 polubień. Dziękujemy za zainteresowanie i wyrazy sympatii.

Od początków ubiegłego roku, kiedy to zakładaliśmy na Facebooku nasz profil, przyświecała nam idea, by nam i naszym ewentualnym Czytelnikom nie umykały ważne sprawy i w wydarzenia, które budują rynek pracy. A ten zmienia się dynamicznie, ewoluuje, stawia wyzwania. Zmienia się na naszych oczach w tempie dotychczas niespotykanym.

Staramy się za tym nadążyć i informować Was o wszystkim, co może się przydać osobom poszukującym pracy, zatrudnionym, których kwalifikacje i kompetencje nie przystają do nowej rzeczywistości, a także przedsiębiorcom budującym swe firmy w oparciu o nowe zasady. Na naszym profilu piszemy też o pracy urzędu, o wizytach i spotkaniach na różnym szczeblu, współpracy ze szkołami, organizacjami pozarządowymi, uczelniami i środowiskiem okołobiznesowym. Informujemy o dyskusjach i prognozach na temat rozwoju sytuacji na rynku pracy. Sztandarowym naszym działaniem jest wdrażanie europejskich funduszy. Możliwości dofinansowania jakie otwierają się przed uczestnikami projektów są olbrzymie. O budowaniu swoich karier i dróg zawodowych, o podnoszeniu poziomu wiedzy i kwalifikacji opowiadają bohaterowie naszych facebookowych publikacji i filmów reklamowych. Mówią, że nie było łatwo, ale było warto. Chcemy was o tym przekonać. Informujemy o wydarzeniach, spotkaniach informacyjno-szkoleniowych, wizytach, przedsięwzięciach krajowych i regionalnych , w których można wziąć udział, a które mogą przynieść zmiany na lepsze w życiu każdego z Was.

Zapraszamy także na nasz kanał w serwisie You Tube. Spotkania z bohaterami-uczestnikami projektów na pewno zachęcą do aktywności każdego, kto nie jest zadowolony ze swojej pozycji i chciałby zmienić swoje życie.
Dziękujemy za dotychczasowe spotkania z nami na Facebooku i zapraszamy. Bądźmy razem!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś