Przejdź do treści głównej

Konkurs „Przyjaciel ekonomii społecznej 2018”


2018-07-31 13:00

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie „Przyjaciel ekonomii społecznej 2018” ogłoszonym przez Zarząd Województwa Śląskiego.


Głównym jego celem jest nagrodzenie i kształtowanie pozytywnego wizerunku osób, które są najbardziej zaangażowane w rozwój i propagowanie ekonomii społecznej w województwie śląskim, a także najaktywniej wspierają podmioty funkcjonujące w tym sektorze.


Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami należy przesłać elektronicznie do 14 września 2018 r. na adres: des@rops-katowice.pl.


Formularz zgłoszeniowy wraz z Regulaminem konkursu dostępne są na stronie internetowej - TUTAJ.


Zgłoszenia kandydatur mogą być dokonane przez: podmioty ekonomii społecznej, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, przedstawiciele biznesu, osoby indywidualne oraz inne podmioty, które dostrzegają pozytywną działalność danego kandydata w obszarze ekonomii społecznej, a także sami kandydaci.

Koordynatorem przedsięwzięcia jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego.


Konkurs jest organizowany w ramach projektu pn. „Współpraca się opłaca – koordynacja sektora ekonomii społecznej w województwie śląskim”, realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś