Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Komisja Europejska ogłosiła Europejski Rok Umiejętności


2023-05-04 09:02

Główne założenia tej inicjatywy opierają się na takich zagadnieniach jak: rozwój umiejętności, promowanie kształcenia się pracowników, podnoszenie kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

9 maja odbędzie się Festiwal Europejskiego Roku Umiejętności. Uroczystość będzie związana z wieloma różnymi atrakcjami w całej Europie i ma na celu podkreślenie istoty posiadania odpowiednich kompetencji na rynku pracy.

Dostępne wydarzenia w ramach festiwalu można znaleźć na stronie internetowej Europejskiego Roku Umiejętności.

Osoby zajmujące się organizacją działań i imprez dotyczących rozwoju umiejętności, mogą zarejestrować je na mapce interaktywnej – poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej Roku.

W promowaniu wydarzenia w mediach pomóc może hasztag #EuropeanYearofSkills.

Zainteresowani, którzy przy wsparciu inicjatywy ALMA zdobyli nowe kompetencje przydatne na rynku pracy oraz osoby chcące opisać udaną realizację projektu, związaną z umiejętnościami, mogą podzielić się swoją opinią. Zachęcamy do wypełnienia szablonu referencji/historii projektów i przesłanie go na adres EMPL-SHARE-YOUR-SKILLS-STORY@ec.europa.eu.

Należy pamiętać o załączeniu materiałów (np. filmów, zdjęć) oraz podpisanego formularza zgody, dotyczącego ochrony danych.

Dokumenty do wypełnienia znajdują się poniżej.

Zachęcamy do przyłączenia się do wydarzenia.

eys_logo_unofficial

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś