Przejdź do treści głównej

DOFE po raz ósmy!


2021-08-10 11:45

W weekend 17-19 września 2021 r. odbędzie się finał VIII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Wydarzenie ma na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce. W tym roku obowiązuje formuła hybrydowa. Beneficjenci mogą zgłaszać zarówno wydarzenia stacjonarne, jak i wziąć udział w formule online, przesyłając materiał wideo (np. wirtualny spacer, webinarium, szkolenie, warsztat itp.).

Akcji towarzyszy konkurs dla beneficjentów „Pokaż swój projekt". Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video, który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na Państwa działalność. Dla laureatów konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkie wydarzenia i materiały video przekazane przez uczestników zostaną przedstawione na stronie: https://dniotwarte.eu.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Szczegółowe informacje, w tym regulamin DOFE 2021 i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie akcji.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 sierpnia br.


Tagi: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, praca, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś