Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Dni Otwarte Funduszy Europejskich online


2020-08-24 13:30

Przed nami kolejna, VII już, edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE). W tym roku wydarzenie odbywa się niestandardowo – online.

Na nowo, po staremu

Formuła nowa – cele i idea pozostają te same. Tak jak dotychczas, mamy okazję przekonać się, jak bardzo Fundusze Europejskie zmieniają miasta, regiony, nasze najbliższe otoczenie.

Wielki finał

Zapraszamy na stronę dniotwarte.eu, na której znajdziecie materiały wideo przestawiające efekty zrealizowanych projektów oraz inspirujące historie ludzi, którzy odmienili swoje życie dzięki Funduszom Europejskim.

Już 25-27 września odbędzie się finał DOFE, a w nim: wirtualne spacery, warsztaty, szkolenia, webinaria, relacje na żywo i inne wydarzenia w formie online.

Wygraj nagrody

I najważniejsze: aż dwa konkursy oraz nagrody!

Beneficjentów Funduszy Europejskich zapraszamy do konkursu „Pokaż swój projekt”. Wystarczy nagrać krótki, amatorski film prezentujący realizowany lub zrealizowany projekt i przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres dniotwarte@mfipr.gov.pl.

Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci nagrania profesjonalnego materiału promującego projekt oraz promocja beneficjenta kanałami Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zgłoszenia można przesyłać do 10 września! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu: https://www.dniotwarte.eu/pokaz-swoj-projekt.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy z kolei do udziału w konkursie „Bliżej niż myślisz”. Co zrobić, by wygrać nawet 5 tysięcy złotych? Do 10 września prześlij krótki film poprzez formularz na stronie dniotwarte.eu, w którym pokażesz, jakie zmiany zaszły w Twoim najbliższym otoczeniu dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich. Poznaj szczegóły: https://www.dniotwarte.eu/blizej-niz-myslisz

Wejdź na dniotwarte.eu!

Tagi: EFS, dofinansowanie, fundusze europejskie, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, WUP Katowice, Regionalny Program Operacyjny, RPO

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś