Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 34 wiadomości z wszystkich 299 dla zadanych warunków: kategoria: Wydarzenia;

Spotkanie Upgrade Your Business w Bielsku-Białej

Dla osób które prowadzą biznes i szukają nowych kontaktów, dla startujących z własną firmą i szukających wiedzy, czy po prostu dla zainteresowanych tematyką związaną z biznesem i startupami Fundacja Startup Podbeskidzie zorganizowała spotkanie z cyklu Upgrade Your Business.

2018-02-14
| kategorie: Wydarzenia

Ruszyła Mapa Projektów

Informujemy, że ruszyła Mapa Projektów, która przedstawia projekty realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

2018-01-31
| kategorie: Wydarzenia | tagi: mapa projektów

Wsparcie na rozwój biznesu

W imieniu organizatora – Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Katowicach –zapraszamy na konferencję „Fundusze Europejskie dla firm – znajdź wsparcie na rozwój biznesu”. Wydarzenie będzie miało miejsce 15 listopada w Hotelu Altus Prestige w Katowicach, w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

2017-11-06
| kategorie: Wydarzenia, Działania promocyjne | tagi: ŚCP

Odbyło się spotkanie informacyjne w Gliwicach

10 października br. w siedzibie Związku Subregionu Centralnego w Gliwicach odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące zasad aplikowania o środki EFS w ramach Poddziałania 7.3.1 Promocja samozatrudnienia na obszarach rewitalizowanych – ZIT Subregionu Centralnego RPO WSL 2014-2020

2017-10-13
| kategorie: Wydarzenia, Działania promocyjne

Szkolenie z PZP i zasady konkurencyjności

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza na szkolenie Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - poziom podstawowy.

2017-09-28
| kategorie: Szkolenia i konferencje, Wydarzenia

Zapraszamy na szkolenia dla przedsiębiorców

Krajowa Izba Gospodarcza i Konfederacja Lewiatan realizują w całej Polsce szkolenia dla przedsiębiorców. Odbywają się one w ramach projektów dofinansowanych przez Ministerstwo Rozwoju w ramach ”Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

2017-09-11
| kategorie: Wydarzenia, Działania promocyjne

Rejestracja w Bazie Usług Rozwojowych w Katowicach

W związku z realizacją zadań związanych z wdrażaniem Podmiotowego Systemu Finansowania (PSF) Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach uruchomi w swojej siedzibie w Katowicach przy ul. Kościuszki 30 (sala 221) w dniu 09.06.2017 r. mobilny punkt rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) prowadzony przez konsultantów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorstw w Warszawie.
Informujemy, że dokonano już wyboru operatorów systemu PSF i w najbliższym czasie zostaną uruchomione możliwości dofinansowania ze środków unijnych szkoleń, studiów podyplomowych i usług doradczych dla przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego.

2017-05-25
| kategorie: Wydarzenia

O projektach lokalnych

O zasadach realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 7.1.3 RPO WSL mówiono na spotkaniu zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy 16 maja. Spotkanie było dedykowane głównie Lokalnym Grupom Działania, bowiem te podmioty będą miały w tegorocznej edycji konkursowej ważną rolę do odegrania przy podpisywaniu umów na realizację projektu. Będą opiniowały złożone projekty pod kątem ich wpisywania się w Lokalne Strategie Rozwoju.

2017-05-19
| kategorie: Szkolenia i konferencje, Wydarzenia

Zapraszamy do zabawy

W dniach 18-21 maja br. organizowane będą Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE). Coroczna akcja skupiająca najbardziej przedsiębiorczych beneficjentów środków unijnych.

2017-05-16
| kategorie: Wydarzenia | tagi: promocja, DOPE

Szkolenia szyte na miarę. Za 420 milionów złotych

420 milionów złotych z czego zakontraktowano już ponad 300 milionów złotych. Wszystko to na szkolenia i inne usługi w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach, w ramach nowego Podmiotowego Systemu Finansowania. W czwartek 11 maja odbyło się pierwsze posiedzenie komitetu sterującego PSF, podczas którego wypracowano zasady dalszej współpracy dla jak najlepszego wsparcia przedsiębiorców.

2017-05-12
| kategorie: Wydarzenia
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś