Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 141 wiadomości z wszystkich 682 dla zadanych warunków: kategoria: Nabory wniosków;

Zakończenie naboru u operatora – Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. w Gliwicach (Punkty w Tychach przy ul. Grota-Roweckiego 42 i w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 37)

Informujemy, że 6 maja zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie usług rozwojowych u operatora – Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. w Gliwicach (Punkty w Tychach przy ul. Grota-Roweckiego 42 i w Gliwicach przy ul. Bojkowskiej 37)

2019-05-06
| kategorie: Nabory wniosków

Zakończenie naboru u operatora – Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa (Punkty: w Gliwicach przy ul. Barlickiego 23, w Tychach przy ul. Estetycznej 4, w Częstochowie przy ul. Kawia 4/16, w Rybniku przy ul. Kościuszki 54, w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka 1c oraz w Cieszynie przy ul. Frysztackiej 44)

Informujemy, że 6 maja zakończył się nabór wniosków o dofinansowanie usług rozwojowych u operatora – Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w punktach obsługi przedsiębiorców: w Gliwicach przy ul. Barlickiego 23, w Tychach przy ul. Estetycznej 4, w Częstochowie przy ul. Kawia 4/16, w Rybniku przy ul. Kościuszki 54, w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka 1c oraz w Cieszynie przy ul. Frysztackiej 44.

2019-05-06
| kategorie: Nabory wniosków
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś